Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Úvod » Clean Planet » Clean Planet Hand Cleaner 5000ml


    

Clean Planet Hand Cleaner 5000ml

nieje skladom

 

Číslo produktu: R07218-1

100% prírodná revolúcia v umývaní a výžive vašich rúk.

Ekologické, výživné a antibakteriálne umývanie rúk bez použitia a negatívneho vplyvu škodlivej chémie pre vás, vašu rodinu a životné prostredie!

Clean Planet Hand Cleaner - Foam Dispenser

Extra silný účinok pre bežné a zároveň antibakteriálne, antivírové, insekticídne a protiplesňové čistenie rúk vo vašej domácnosti aj vo firme.

Toto penové mydlo je vhodné aj na čistenie rúk od oleja a na čistenie rúk aj pre ľudí, ktorí vyplyvom svojej práce majú ruky silne znečistené.

 • najluxusnejšie a najbezpečnejšie penové mydlo s pohodlným dávkovačom na dokonalé umytie a ošetrenie vašich rúk.

 • vďaka špeciálne namiešaným, čisto prírodným olejom, budú vaše ruky dokonale zbavené, špiny, mastnoty a baktérií. Zároveň jeho vlastnosti a rastlinné zloženie chráni a vyživuje vašu pokožku.

 • Clean Planet Hand Cleaner obsahuje iba látky, ktoré sú známe pozitívnym vplyvom na človeka.

 • Clean Planet Hand Cleaner obsahuje účinné antibakteriálne, antivírové, insekticídne a protiplesňové látky získané výlučne z čistých prírodných zdrojov.

 • tieto látky, ktoré produkujú niektoré rastliny, boli skúmané už od roku 1960 a bolo preukázané, že nepredstavujú nijaké zdravotné riziko pre človeka a ostatné cicavce.

 • tieto látky používali na liečenie vyspelé kultúry už v dávnych dobách a boli považované za elixír života.

 • Clean Planet Hand Cleaner môžete použiť aj na iné časti vášho tela a je bezpečný a šetrný aj pre deti, zveratá a citlivú a ekzematickú pokožku.

 

Jeho čisto prírodné zloženie je zárukou bezpečnosti pre zdravie človeka, cicavce, rastliny a zároveň nijakým spôsobom nezaťažuje životné prostredie, prírodu a zdroje pitnej vody.

Použitie:

Intenzívnu penu Clean Planet Hand Cleaner nastriekajte na ruky, vmasírujte do pokožky, umyte pod tečúcou vodou a utrite do sucha. Pri silnejšom znečistení rúk nechajte chvíľu pôsobiť.

Silný čistiaci, odmasťujúci, leštiaci, antibakteriálny, antivírový, insekticídny a protiplesňový účinok.

100% bio, 100% eko, 100% natural, 100% vegan, 100% rozložiteľný v prírode.

Netestovaný na zvieratách. Žiadne živočíšne prísady. Účinný vďaka znalostiam nanotechnológií.

Bezpečné a zdravé prostredie pre vás a vašich blízkych bez kompromisov. Šetrný k prírode. Vďaka svojmu zloženiu priaznivo pôsobí na pokožku, ktorú zároveň vyživuje. Bez akýchkoľvek nežiadúcich účinkov pre zdravie človeka, zvierat a rastlín. Česko-Slovenský produkt. Výhodná cena.