Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Úvod » Palmové taniere » Miska palmová okrúhla 275 ml


    

Miska palmová okrúhla 275 ml

nieje skladom

 

Číslo produktu: 05410
Nemožno uplatniť zľavový kupón
Cena bez DPH: 0,38 €
Cena s DPH (20 %):
0,45 €

 


Výhody EatGreen palmových  produktov:

   • Certifikované ako biologicky rozložiteľné a kompostovateľné - s dobou prirodzeného rozkladu do 2 mesiacov, podľa normy DIN EN 13432.

  • 100% prírodné a bezpečné - neobsahujú impregnáciu, nátery, ťažké kovy, chemikálie, ani iné toxické alebo zdraviu škodlivé látky.

  • Ekologický spôsob výroby - ručne zbierané opadané listy palmy Arekové (Areca catechu) sú namáčané do horúcej vody a potom pod vysokým tlakom pomocou foriem lisované do požadovaného tvaru taniera, misky alebo tácky.

  • Produkt trvalo udržateľného rozvoja - palma Areca sa pestuje hlavne kvôli arekovým orechom, pravidelne však zhadzuje uschnuté listy a obnovuje za nové, tieto listy sú spracovávané ekologicky, bez nutnosti výrub lesov, alebo strojného zberu.

  • Odolný a pevný materiál - taniere, misky aj podnosy sú tvrdosťou podobné drevu, veľmi dobre izolujú teplo z horúcich pokrmov a polievok (do 100 ° C), dajú sa použiť na ohrev v rúre do 220 ° C, v mikrovlnnej rúre do 2 minút, odolajú chladu aj mrazu a sú tak vhodné do mrazničky alebo chladničky.

  • Hygienicky nezávadné a certifikované - testované v laboratóriu VTT Technical Reaserch Center vo Fínsku a spĺňajú všetky požiadavky podľa Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady o materiáloch a predmetoch určených na styk s potravinami. Pri kontakte so suchými potravinami možno riad používať opakovane, pre tekuté pokrmy možno riadu použiť len raz.

  • Materiál: 100% opracovaný list Palmy arekovej (Areca catechu). 

Rozmery:

Objem (ml): 275
Max. Objem (ml): 320
Výška : 40mm
Priemer výrobku v hornej časti : 135mm