Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

KONTAKTY

EatGreen
Rovienka 4
98505 Kokava nad Rimavicou
tel: (+421)948 220 435
info(a)eatgreen.sk

NOVINKY

arr3Nie všetky bamboo cupy sú plné chemikálií  Dobrý deň prajem, ako tvorca projektu EatGreen a výhradný dovozca bambusových pohárov Ecoffee sa...

Úvod » Slamky

slide

Slamky

 

Použijeme ich raz, no ony sa rozkladajú ešte celé storočia. Nevinne vyzerajúce farebné slamky síce ozvláštnia náš nápoj, no na dlhé roky znečistia našu zem. Kúsky plastu, ktoré k pitiu v podstate ani nepotrebujeme, často končia v zmiešanom odpade či v horšom prípade v prírode a oceáne.

Slamky sú produktom, ktorý nám slúži veľmi krátko, ale ostáva na tejto planéte dlhšie ako akýkoľvek človek. Počas toho ako ostávajú na našej planéte nám vôbec neslúžia, práve naopak. Zabíjajú živočíchy, ktoré tu s nami na tejto planéte existujú. Môžeme ich prirovnať k človeku, ktorý urobí jeden dobrý skutok, ale po zvyšok svojho života zabíja ľudí ktorí za nič nemôžu.

Vedeli ste, že:
Plastová slamka sa rozkladá 200 rokov a v skutočnosti sa nikdy nerozloží úplne. Rozloží sa len na úplne malé mikroplasty, ktoré tu s nami ostávajú.

 

Načo PLAST keď tu máme trvácne a udržateľné riešenie?

Usporiadať podľa 
Výrobca  


Cena 2,20 €

skladom
novinkaCena 4,50 €

skladom
novinkaCena 2,50 €

skladom
novinkaCena 2,50 €

skladom
novinkaCena 2,50 €

skladom
novinkaCena 2,50 €

skladom
novinka
novinka


novinkaCena 13,50 €

skladom
novinka


novinka


novinka


novinka


novinka


novinka